| Licznik odwiedzin:
Nowo otwarty salon sprzedaży: Swarzędz ul. Cieszkowskiego 74

Zobacz też

Panele podłogowe

Panele podłogowe - Quick Step

 
porta

Planujesz remont domu? Potrzebujesz nowej podłogi do kuchni lub łazienki? Witamy w świecie podłóg Quick-Step. Niezależnie od tego, czy wolisz luksusowe płyty winylowe, autentyczność prawdziwego drewna czy praktyczne zalety laminowanej podłogi, z pewnością znajdziesz podłogę idealnie pasującą do Twoich potrzeb i stylu. To oczywiście nie koniec korzyści — wszystkie podłogi Quick-Step są łatwe w montażu i zostały zaprojektowane tak, by ich piękno utrzymywało się przez wiele lat...

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę Quick Step
 

Panele podłogowe - EGGER

 
porta

Pod marką EGGER zintegrowano bogatą ofertę produktów, skierowaną do przemysłu meblarskiego, branży aranżacji wnętrz, budownictwa konstrukcyjnego oraz sektora podłóg.

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę EGGER
 

Panele podłogowe - Balterio

 
porta

Podłogi laminowane Balterio zyskują jeszcze bardziej naturalny wygląd dzięki technologii True-to-Nature®, w której struktura desek odpowiada znajdującemu się pod nią rysunkowi słojów. Trójwymiarowa struktura imitująca drewno 3D Wood jest jeszcze bardziej zaawansowana i zapewnia nie tylko idealne odwzorowanie przez strukturę desek znajdującego się pod nią rysunku słojów, lecz także to, że dzięki rozmaitym stopniom połysku dekor nabiera większej głębi. Imitacja 3D Wood w połączeniu z v-fugą sprawia, że laminat ten jest prawie nie do odróżnienia od prawdziwego parkietu bądź drewna.

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę Balterio
 

Panele podłogowe - Krono Oryginal

 
porta

Jako jeden ze światowych liderów w produkcji podłóg, nieustannie rozwijamy naszą ofertę o nowe, niepowtarzalne wzory podłóg i wyjątkowe kolekcje. Od doskonale odtworzonych struktur drewna, poprzez zadziwiająco naturalną powierzchnię kamienia, aż po rozmaite wymiary desek, podłogi Krono Original to wyjątkowe źródło inspiracji.

 
Kronoarena
Kronoarena
Kronoarena
Kronoarena
Zdjęcia udostępnione przez firmę Krono Oryginal
 

Panele podłogowe - Kronopol

 
porta

Jest jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych. Od początku istnienia Kronopol inwestuje w rozwój produkcji wyrobów uszlachetnionych, rozwijając park pras do laminowania, postformowania czy formatyzowania. Wraz z powiększaniem oferty produktowej rozbudowaliśmy sieć dystrybucji, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Dzisiaj Kronopol eksportuje swoje produkty do 50 krajów na wszystkich kontynentach.

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę Kronopol
 

Panele podłogowe - Tarkett

 
porta

Firma Tarkett, założona w 1886 r., to światowy lider w przemyśle podłogowym. Dostarcza rozwiązania systemów podłogowych i nawierzchni sportowych architektom, specjalistom ds. obiektów, wykonawcom, dystrybutorom, monterom i użytkownikom końcowym. Tarkett współpracuje z wieloma wiodącymi architektami i pracownikami budowlanymi na świecie, zapewniając najlepsze usługi. W rezultacie do rozwiązań systemów podłogowych i nawierzchni sportowych Tarkett nawiązuje wielu prestiżowych architektów. Rozwiązania systemów podłogowych tworzące doświadczenie jedyne w swoim rodzaju Tarkett dostarcza rozwiązań systemów podłogowych, które zaspokajają specyficzne potrzeby klienta. Każde rozwiązanie jest unikatowe i przyczynia się do poprawy jakości życia tych, którzy z nimi mieszkają, pracują lub na nich wypoczywają.

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę Tarkett
 

Panele podłogowe - Quick-Step

 
porta

Ciągłe badania i innowacje w połączeniu z silną koncentracją na jakości sprawiły, że firma Quick-Step jest jednym z najważniejszych graczy w branży podłóg. Marka przeszła ewolucję od niedrogiej alternatywy dla drewna do kategorii samej w sobie, obejmującej szeroką gamę stylowych podłóg, które można szybko i łatwo ułożyć i utrzymywać w czystości w każdej sytuacji.Podłogi Quick-Step są projektowane i produkowane przez spółkę UNILIN.

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę Quick-Step
 
Zamów

Podłogi Livyn


info
Użyte w serwisie zastrzeżone znaki towarowe oraz zdjęcia należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz za ich zgodą.
Copyright © 2014 LEMDOOR - Podłogi Swarzędz
All rights reserved | Projekt strony | Polityka Prywatności