| Licznik odwiedzin:
Nowo otwarty salon sprzedaży: Swarzędz ul. Cieszkowskiego 74

Zobacz też

Deski Podłogowe

Deski Podłogowe - Barlinek

 
porta

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 9 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest deska barlinecka - warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 55 krajów na 5 kontynentach. Grupa oprócz deski barlineckiej wytwarza także podłogi lite, podłogi 2-warstwowe, certyfikowane podłogi do obiektów sportowych, listwy podłogowe oraz znane z wysokiej jakości biopaliwa drzewne: pelet drzewny i brykiet kominkowy.

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę Barlinek
 

Deski Podłogowe - Boen

 
porta

Podłogi Boen są produkowane z naturalnych surowców. Szacunek dla środowiska naturalnego oraz wymogi dotyczące jego ochrony znajdują odzwierciedlenie we wszystkich procesach przetwarzania i zarządzania surowcami naturalnymi.

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę Boen
 

Deski Podłogowe - Wicanders

 
porta

Dom Korkowy Sp. z o.o. jest największym w Polsce dystrybutorem produktów z korka. W ofercie Domu Korkowego znajdują się wszystkie produkty, jakie można wyprodukować z korka: podłogi i ściany korkowe, podpodłogowe podkłady wygłuszające z korka i gumokorka, korek techniczny w rolach i arkuszach, płyty izolacyjne z korka ekspandowanego (Aglomerado Negro), granulat korkowy o różnej gęstości i wielkości ziarna, płyty dźwiękochłonne Izofon, korki do butelek, ale także cały szereg produktów komplementarnych (kleje, lakiery, środki konserwujące).

 
Zdjęcia udostępnione przez firmę Wicanders
 
Zamów

info
Użyte w serwisie zastrzeżone znaki towarowe oraz zdjęcia należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz za ich zgodą.
Copyright © 2014 LEMDOOR All rights reserved | Projekt strony | Polityka Prywatności